Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
Operátor objednávok (info) →
+421 911 874 545 (Denne 9.00 — 21.00)
logo-great-lengths-white

BIO ZAHUSŤOVANIE A PREDLŽOVANIE VLASOV
Bezplatná konzultácia v Košiciach →
+421 917 180 684 (Po — Pia: 9:00 — 17:00)

GREAT LENGTHS

Svetový unikát v zahusťovaní a predlžovaní vlasov. Značka Great Lengths bola založená v Ríme v roku 1993 a pôsobí v 50 krajinách na svete. Na Slovenskom trhu vstúpila do povedomia v roku 2005. Great Lengths je prvá spoločnosť na svete, ktorá sa zaručuje mimoriadnou kvalitou vlasov.

Great Lengths vlasy

Prečo sú vlasy výnimočne kvalitné ?

Vlasy sú získané etickým spôsobom, pochádzajú z dobrovoľných darov súvisiacich s náboženskými tradíciami. Ručne triedené vlasy s kutikulami vyrovnanými v rovnakom, prirodzenom smere. Všetky prirodzené vlastnosti vlasov sú uchované absolvovaním špeciálneho procesu, ktorý vyrovnáva prirodzený smer kutikuly, čím chráni vlas pred poškodením. Kutikuly zakrývajú vnútornú štruktúru vlasu a tým zabezpečujú, že vlasy ostávajú zdravé. Elektronicky skenovací mikroskop umožňuje overiť úplnosť vyrovnania kutikúl vo výrobnom závode v Ríme.

Prečo sú spoje BIO?

Spoje Great Lengths majú patentovanú BIOpolymérovú štruktúru, identickú mriežku ľudského vlasu, ktoré napájame ultrazvukom za studena. BIOpolymérové spoje s vlasmi dýchajú, preto počas celej doby nosenia Vaše vlasy ostávajú zdravé a nepoškodené. Pri vystavení vode sa rozširujú, pri sušení sťahujú.

Vzhľad spojov

Spoje Great Lengths sú jedinečné aj svojím vzhľadom. Sú ploché, neviditeľné a sú vo farbe vlasov. Nevysúvajú sa, ale zapadajú medzi prirodzené vlasy.

Technology

CERTIFIKÁT O NEPOŠKODENÍ VLASTNÉHO VLASOVÉHO VLÁKNA

Spoločnosť Great Lengths garantuje 100% nepoškodzovanie prirodzených vlasov. Pošas nosenia napojených vlasov aj po ich odpojení Vaše vlasy ostanú zdravé a nepoškodené. Vďaka biopolymérovemu spoju, ktorý prirodzený vlas vyživuje zvnútra.

Výhody a benefity Great Lengths.

Je veľa dôvodov prečo má vo svete predlžovania a zahusťovania vlasov Great Lengths významné postavenie.

 • prirodzenosť, nenarušené štruktúry vlasu a hodvábna hebkosť
 • 100% ľudské a Remy vlasy, ručne triedené bez chemickej úpravy
 • patentované BIOPOLYMÉROVE spoje
 • záruka nepoškodenia prirodzených vlasov
 • napájanie ultrazvukom za studena
 • široká ponuka farebných odtieňov
 • dĺžky vlasov od 20 do 80 cm
 • rovnaká hustota vlasov v celej dĺžke
 • prirodzené splynutie s vlasmi
 • ponúka 43 odtieňov a množstvo fashion odtieňov
 • spoje nevytŕčajú- sú takmer neviditeľné a necítiť ich na dotyk
 • prirodzený vlas ostáva zdravý a nepoškodený
 • prirodzený vzhľad a neobmedzený styling
 • panenské vlasy, nikdy chemicky neošetrené

Konzultácie

Zaujímate sa o predlženie alebo zahustenie vlasov ? Ste na správnom mieste. Poskytujeme bezplatné konzultácie, kde sa dozviete potrebné informácie o Great Lengths vlasoch. Napíšte nám Vaše telefónne číslo a ihneď Vás budeme kontaktovať.

Vlasová starostlivosť Great Lengths

Rada výrobkov Great Lengths patrí k najlepšej starostlivosti, ktorá bola vytvorená pre Vaše predĺžené, zahustené, ale aj prirodzené vlasy. Predovšetkým nositeľky napojených vlasov by mali dbať o vysoko kvalitnú kozmetiku, ktorú Great Lengths ponúka. Správna starostlivosť o vlasy a používanie výrobkov je absolútnou zárukou dlhotrvácnosti a krásneho vzhľadu Vašich vlasov.

Produkty Great Lengths navyše obsahujú látky so systémom dvojitej aktivácie, ktoré identifikujú konkrétnu potrebu vlasu a poskytnú mu potrebnú starostlivosť. Vlasy dostávajú ochranný film od korienkov až po končeky, preto ostávajú odolné voči akýmkoľvek druhom poškodenia.

Špeciálne šampóny a kondicionéry by mali byť rutinou pre každého klienta. Great Lengths má na výber špeciálnu starostlivosť pre všetky typy vlasov. Vlasy farbené, lámavé, suché, alebo krehké. Zaujímavosťou je, že starostlivosť Great Lengths je vhodná aj pre zákazníkov, ktorí nie sú nositeľmi napojených vlasov.

Great Lengths produkty

DAILY MOISTURE SHAMPOO

Šampón pre každodennú starostlivosť. Vhodný pre všetky typy vlasov s mierne suchými koncami, suchou či naopak mastiacou sa pokožkou hlavy. GSP-T – chráni pred poškodením voľnými radikálmi. Patentovaná zložka AQUA-RICH zaisťuje hydratáciu a výživu ktorá posilňuje vlasy. ALOE VERA hydratuje, dodáva vlasom pružnosť, lesk a objem. Hodnota pH 5.5 chráni pokožku hlavy.

STRUCTURE REPAIR SHAMPOO

Špeciálne vyvinutý pre suché, nepoddajné a poškodené vlasy. Účinné látky čistia vlasy a pokožku hlavy šetrným spôsobom. PRO-KERATIN zaisťuje výživu, vypĺňa poškodenú štruktúru, obnovuje pružnosť a objem vlasov. SP-T – chráni pred poškodením voľnými radikálmi. PRO- VITAMIN B5 dodáva vlasom hydratáciu. Hodnota pH 5.5 chráni pokožku hlavy.

ULTIMATE COLOUR SHAMPOO

Šampón s optimálnou ochranou pre žiarivú a sýtu farbu. Patentovaná zložka PRODEW 500 – poskytuje vlasom lesk, pôvab a chráni farbu pred vyblednutím. KERA – PROTECT KOMPLEX – zlepšuje kvalitu vlasov, obnovuje štruktúru vlasu a chráni ho pred opätovným poškodením. PANTHENOL zabezpečuje hydratáciu a pružnosť.

SILVERSHINE SHAMPOO

Šampón, ktorý vďaka inovatívnemu fialovému pigmentu neutralizuje žlté tóny a vyživuje vlasy. Ideálna starostlivosť pre zosvetlené a sivé vlasy. KERA – PROTECT KOMPLEX – zlepšuje kvalitu vlasov, obnovuje štruktúru a chráni vlasy pred opätovným poškodením. Po použití budú Vaše vlasy hodvábne, lesklé a chránené pred skorým vyblednutím.

HIGH PERFORMANCE MASK

Maska zaisťuje starostlivosť pre extrémne suché, krehké a zničené vlasy.
KERA-PROTECT KOMPLEX – zlepšuje kvalitu vlasov a chráni pred opätovným poškodením. JOJOBOVÝ OLEJ – hydratuje vlasy a pokožku. Vlasy budú zdravé, lesklé a vyživené. Perfektná starostlivosť pre hĺbkovú regeneráciu. a krásne, zdravé a lesklé vlasy.

CONDITIONER 60 SEC.

Kondicionér je záverečnou starostlivosťou pre suché, namáhané a poškodené vlasy. V priebehu 60 sekúnd sú vlasy obnovené a krásne. Krémová emulzia nezaťažuje a ľahko sa vymýva. AQUARICH- zabezpečuje nevyhnutnú hydratáciu a posilňuje vlasové vlákno potrebnou výživou. GSP-T – chráni pred poškodením voľnými radikálmi. ALOE VERA a JOJOBOVÝ OLEJ – hydratuje, chráni pred vysúšaním, dodáva vlasom pružnosť a lesk.

LEAVE–IN CONDITIONER

Kondicionér vhodný pre všetky typy vlasov. Nezaťažuje vlasy, môže byť použitý po ktoromkoľvek šampóne. Od rovných po pevné a kučeravé vlasy. Uľahčuje úpravu najmä pre suché, namáhané a nepoddajné kučeravé vlasy. Po aplikácií sa neoplachuje. ALOE VERA, VITAMÍN E, JOJOBOVÝ OLEJ, SILK PROTEIN a PANTHENOL zabezpečujú intenzívnu hydratáciu. Vlasy sa po aplikácií budú ľahko rozčesávať, rovnako získajú lesk a pružnosť

ANTI TAP WATER

Konečná starostlivosť po všetkých prípravkoch pri umývaní vlasov, dokonca je vhodný aj keď sú vlasy práve odpojené. PANTHENOL zabezpečuje hydratáciu a pružnosť. KERATIN- AMIDO acidy nahrádzajú chýbajúce štruktúry vlasu a vytvárajú nové. BIOTIN udržiava prirodzenú rovnováhu pokožku hlavy. GSP-T – zabraňuje dehydratácií, chráni pred poškodením voľnými radikálmi a škodlivými vplyvmi prostredia. Hodnota pH 3.2 uzatvára vlasové vlákno, zabezpečuje, že sú kutikuly vyrovnané a chránia vnútorné štruktúry vlasu. Je 50x silnejší, ako vitamín E a 20x silnejší, ako vitamín C.

HEAT & CARE SPRAY

Termo-ochranný prípravok a starostlivosť v jednom spreji. FLEXAN II poskytuje vlasom ochranný film, ktorý ich chráni pred teplom ( AŽ DO 300°C). PANTHENOL zabezpečujú hydratáciu a pružnosť. GSP-T – chráni pred poškodením voľnými radikálmi. Po aplikácií sa vlasy ľahko rozčesávajú a sú žiarivo lesklé.

SERUM HAIR FLUID

Sérum obohatené o argánový olej, ktorý zaisťuje hodvábnu hebkosť, výživu a žiarivý lesk. Vlasové sérum dodáva vlasom zamatový lesk. Je vhodný pre všetky typy vlasov. ARGÁNOVÝ OLEJ- zaisťuje vlasom hebkosť, výživu, hydratáciu a žiarivý lesk. Tygrový mandľový olej chráni vlasy pred voľnými radikálmi. Po aplikácií sa vlasy budú ľahko rozčesávať.

KEFY GREAT LENGTHS

Najvhodnejšie kefy pre Vaše predĺžené vlasy sú kefy Great Lengths. Sú vyrobené z diviačej srsti a poskytujú lesk pri česaní vlasov.
Dokonalé spojenie luxusu – spolupráca značky Great Lengths a talianskeho dizajnéra Acca Kappa. Kefy Vám zaručia bezchybnú starostlivosť o Vaše predĺžené, ale aj nenapojené vlasy.