Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
Operátor objednávok (info) →
+421 911 874 545 (Denne 9.00 — 21.00)
logo-great-lengths-white

BIO ZAHUSŤOVANIE A PREDLŽOVANIE VLASOV
Bezplatná konzultácia v Košiciach →
+421 917 180 684 (Po — Pia: 9:00 — 17:00)

FIBER CLINIX – NEJVÝKONNEJŠIA REGENERAČNÁ STAROSTLIVOSŤ S OCHRANOU AŽ PO 60 DNÍ

Každá zákazníčka má iné potreby, ktoré Fiber Clinix rešpektuje a poskytuje. Technológia sa zameriava na viac vlasových potrieb zákazníčky. Opakované chemické vplyvy ovplyvňujú celistvosť vlasu. Vnútorná aj vonkajšia štruktúra môže byť oslabená, čo vedie k mdlým, lámavým, oslabeným a tenkým vlasom.

Po farbiacom ošetrení Fiber Clinix znovu vytvorí a obnoví vnútorné väzby pre silnejšie a pevnejšie vlasy. Rovnako uzamyká farbu pre jej 90% stálosť.

Čo obsahuje FIBER CLINIX ?

Technológiu Triple Bonding, ktorá vytvára trojrozmerné väzby vo vnútri vlasového vlákna (namiesto dvojrozmerných väzieb súčasných technológií). Táto nová generácia technológie bondingu v BC Fibre Clinix zvyšuje až 10x elasticitu a odolnosť vlasov. Vďaka technológií sa stav kutikuly priblíži k prirodzenej dokonalosti a vlasy sa okamžite stanú lesklejšie, pružnejšie, poddajnejšie a silnejšie.

Technológiu C21, ktorá pretvára vlasy vďaka dokonalému vyhladeniu povrchu a úplnému zaceleniu poréznej vlasovej štruktúry výmenou všetkých 21 proteolipidov, namiesto 18 reťazcov proteolipidov so súčasnými technológiami. Vysoko efektívny činiteľ na povrch vlasov pomocou biomimetrického princípu dopĺňovania lipidov.

Aký je výsledok ?  Regeneruje a obnovuje zvnútra aj zvonku štruktúru vlasu. Zvyšuje pružnosť, odolnosť a vlasy sa stávajú 10x silnejšími po dobu 60 dní. Fibre Clinix zabezpečuje doposiaľ najvýkonnejší regeneračný výkon od Schwarzkopf Professional.

Aké kúry ponúka Fiber Clinix ?

Pre poškodené a preťažované vlasy. Vyživuje porézne vlasy a poskytuje úplné zacelenie porézneho povrchu vlasov. Zlepšuje elasticitu, poddajnosť a lesk vlasov a zanecháva vlasy mäkké a lesklé

Pre suché a krehké vlasy. Vyrovnáva úroveň hydratácie a zlepšuje pružnosť vlasu. Celkovo zaceľuje porézne vlasy. Až 3x väčší lesk vlasov.

Pre hrubé, kučeravé a nepoddajné vlasy. Vyhladzuje povrch vlasov a zjemňuje krepatenie, poskytuje okamžitú hladkosť a lesk. Viditeľne vyhladzuje štruktúru vlasov.

Pre farbené vlasy. Zvyšuje vitalitu farebne ošetrených vlasov, zvyšuje hladkosť, pružnosť a lesk. Úplne zaceľuje pórovité vlasy. Až o 90% zlepšenie zachovania farieb.

Pre jemné a slabé vlasy. Posilňuje jadro vlasu a zabezpečuje odlesky, úplne odstraňuje pórovitosť vlasov.  Nezaťažuje vlasy.

Každá rada má vlastnú ucelenú produktovú starostlivosť, ktorú Vám na mieru odporučí Váš hairstylista. Vďaka produktovým radám sa môžeme ľahšie starať o vlasy tak, aby sme im vrátili zdravý a prirodzený vzhľad.