Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
Operátor objednávok (info) →
+421 911 874 545 (Denne 9.00 — 21.00)
logo-great-lengths-white

BIO ZAHUSŤOVANIE A PREDLŽOVANIE VLASOV
Bezplatná konzultácia v Košiciach →
+421 917 180 684 (Po — Pia: 9:00 — 17:00)

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT — holistická vegánska značka prémiovej starostlivosti a stylingu, vytvorená spolu s jedinečným kolektívom kaderníkov. Ide nám o čistotu, jednoduchosť, prirodzenosť a remeselnú zručnosť. Naše hodnoty sme poznamenali v našom manifeste so 4 hlavnými presvedčeniami:

HYDRATE — Pre suché vlasy

Sme milovníci leta, slnka a vynikajúceho ovocia, ktoré s teplom prichádza. Keď je slnko vysoko a vzduch je teplý, nie je nič lepšie, ako sa ponoriť do studenej vody. A potom? Tak nastane čas pre vetšiu hydratáciu! Vlasy, rovnako ako pleť, potrebujú nepretržitú vlhkosť. Inšpirovali sme se našim obľúbeným letným ovocím, mangom, pre jeho antioxidativné vlastnosti, a bazalkou, známou pre jej ukľuňujúce a čistiace účinky. Tak sme skombinovali extrakty z manga a bazalky a vytvorili sme dokonalú hydratačnú receptúru pre regeneráciu a oživenie vlasov.

GLOW — Pre farebné vlasy

Inšpirácia môže prichádzať odkiaľkolvek. Za túto inšpiráciu môžete poďakovať lokálnej pekárne. Najmä lahodnému datľovému a škoricovému koláču, ktorého vôňa každé ráno ovládne celú ulicu. Nie je sa čomu diviť, že pri hľadaní dobrých ingrediencí a skrášľujúcim super-potravín, sme siahli po tejto dvojici. Zistili sme, že chutné datle a škorica sú skvelými ingredienciami vhodnými nie len pre pekáreň, ale i do našej receptúry, ktorá dokonalo podporuje farbené vlasy prostredníctvom ich rozžiarenia.

AMPLIFY — Pre jemné vlasy

Nemusíte žiť v Anglicku, aby ste mali radi čaj! Patríme medzi milovníkov šálky čaju, hlavne keď behom dňa potrebujeme malú prestávku. Preto bolo úplne prirodzené, že keď sme hľadali účinné ingrediencie pre zefektívnenie našich produktov, zameriali sme se na náš ranný zelený čaj. Zelený čaj, ktorý obsahuje účinné antioxidanty, sa stal východiskovým bodom pri premýšľaní o našej objemovej Amplify rade. Odľahčené produkty kombinované so sviežim nádychom limetky predstavujú dokonalý spôsob, ako dodať vašim vlasom objem a pohyb.

REPLENISH — Pre poškodené vlasy

Každý z nás niekedy potrebuje podporu, aby mohol pokračovať ďalej. Náročný životný štýl spolu zdieľa kaderníci aj ich zákazníci. Dôsledky rušného života sa prejavujú nie len na našom tele, ale tiež na našich vlasoch. Rovnako ako vaše telo, i vaše vlasy potrebujú tu správnu výživu pre dostatočnú energiu a silu, a preto naše regeneračná rada Replenish obsahujúca výtažky z javoru a pekanových orechov obnovuje lesk a vyživuje vlasy.

Starostlivosť pre všetky typy vlasov

Náš Deep Cleansing Shampoo s Fair Trade extraktom z fialovej ryže Fair Trade i náš Indulging Fluid Oil so semienkovým olejom Crambe Abyssinica sa dokonale prispôsobí všetkým typom vlasov.

EMBRACE STYLING

Pri rozhodovani o tom, že chceme vytvoriť vysoko výkonú stylingovú radu, ktorá bude rovnako čistá ako efektívna, sa hlavným tématom konverzácie stala okamžite téma „príroda sa stretáva s vedou“. Inšpirovali sme sa vzostupom solárnych panelov v miestnych oblastiach, ktoré vytvára prírodnú čistú energiu a začali sme přemýšľať o tom, ako jednoducho nahradiť niekoľko ingrediencií v našich produktoch prírodnejšími. Po rozsiahlom testovaniu sme objavili mnoho alternativných prírodných ingrediencií, ktoré sú pre naše výrobky perfektné, prinášejú dlhotrvajúcí výkon a poddajné štruktúry, bez toho, aby bolo nutné používať syntetické alternatívy, ako je minerálný olej, parabeny a silikony.